HUVITEGEVUS

Õppetöö lisategevused ja võimalused meie koolis

 

Märjamaa Gümnaasiumis toimuvad 2021/2022 õppeaastal allolevad põnevad huviringid – leia oma!

Distantsõppe perioodil ringitegevusi ei toimu.

Ringitegevusi koordineerib huvijuht Krisli Palm.

 

ISETEGEMINE

Ringi nimetus
Toimumise aeg
Kes on oodatud
Juhendaja
Koht
Tööõpetusering
reedeti
13.20-14.05
V-IX klass
koolimaja tööõpetuse klass
aveART keraamika
esmaspäeviti 13.30
ja reedeti 13.30
I-IV klassile
koolimaja tööõpetuse klass
Keraamika
kolmapäeviti 13.15-16.15
II-IX klassile
koolimaja tööõpetuse klass
Loodussõprade ring
1 kord kuus kokkuleppel
 
kokkuleppel

SPORTIMINE

Ringi nimetus
Toimumise aeg
Kes on oodatud
Juhendaja
Koht
Kergejõustiku ring (trenn)
esmaspäeviti 17.00-18.00
kolmapäeviti 16.30-18.00
IV-VIII klass
spordihoone või kooli staadion
Kabering
kolmapäeviti 13.20-15.30
kõigile
koolimaja ruum 115
Malering
neljapäeviti 14.05-16.00
kõigile
koolimaja ruum 115
Laskmine (alustab 27. septembrist)
esmaspäeviti 18.30-20.00
VI-IX klass
koolimaja vana võimla
Ronimisring (septembris tuvumistunnid, ronimisring alustab 14. oktoobrist)
neljapäeviti 13.20-15.55
kõigile
koolimaja vana aeroobikasaal
Tsirkus- ja akrobaatika (septembris tasuta tutvumistunnid!)

teisipäeviti
13.15-14.45 I-IV klassid
14.50-16.20 V-XII klassid

kõigile
koolimaja vana aeroobikasaal

TANTSIMINE

Ringi nimetus
Toimumise aeg
Kes on oodatud
Juhendaja
Koht
Neiduderühm (täpsustamisel!)
kolmapäeviti 16.30
V-VII kl. neiud
Darja Lehtsalu
Tiina Kokemägi
koolimaja aula
Segarühm “Hops” (täpsustamisel!)
neljapäeviti 15.15
VII-VIII kl. noormehed ja neiud
Darja Lehtsalu
Tiina Kokemägi
koolimaja aula
Segarühm “Tantsulka” (täpsustamisel!)
pühapäeviti 12.00
X-XII kl. noormehed ja neiud
Darja Lehtsalu
Tiina Kokemägi
koolimaja aula
Tüdrukute tantsurühm
esmaspäeviti 15.00-16.30
IV-VI kl. neiud
Karin Andesalu
koolimaja aula
Rühm “Lustiline”
pühapäeviti 15.30-17.30
IX-XII kl. noormehed ja neiud
Karin Andesalu
koolimaja aula
Neiduderühm
kolmapäeviti 17.30-19.30
IX-XII kl. neiud
Karin Andesalu
koolimaja võimla

LAULMINE ja MUUSIKA

Ringi nimetus
Toimumise aeg
Kes on oodatud
Juhendaja
Koht
Mudilaskoor
kolmapäeviti 13.10
I-IV klass
koolimaja aula
Lastekoor
teisipäeviti 15.00
V-IX klass
koolimaja aula
Keskastme solistid
reedeti 14.05
V-IX klass
koolimaja aula
Gümnaasiumi solistid
esmaspäeviti 15.00
X-XII klassid
koolimaja aula
Instrumentaalansambli ring (täpsustamisel!)
esmaspäeviti 15.45
 
koolimaja aula
Close Menu