HUVITEGEVUS

HEA ÕPILANE, Märjamaa Gümnaasiumil on sellel õppeaastal välja pakkuda 24 huviringi – leia oma!

Palume huvikorral registreerida ennast vastavasse huviringi, kas juhendaja juures või registreerimisvormi kaudu!

ISETEGEMINE
Poiste tööõpetus V-IX klass / Mauno Laurimaa (mauno.laurimaa@marjamaa.edu.ee) / K 13:10-14:05
Keraamika V-IX kl / Marika Jors (marika.jors@marjamaa.edu.ee) / K 12:05-15:15
Keraamika I-IV kl / Ave Sinikas (ave.sinikas@marjamaa.edu.ee)  / T 13:30; R 13:30
Loodussõprade matkaring / Ave Sinikas (ave.sinikas@marjamaa.edu.ee) / toimub 1 kord kuus

SPORTIMINE
Kergejõustik IV-VIII kl / Indrek Drell (indrek.drell@marjamaa.edu.ee) /E 16:00-17:00; R 14:00-15:30
Spordiring I-III kl / Reet Elmik (reet.elmik@marjamaa.edu.ee) / R 13:20 / alates oktoobrist
Kabering / Helina Lehtsaar (helina.lehtsaar@marjamaa.edu.ee) / K 13:20 / Ruum nr. 111
Malering / Helina Lehtsaar (helina.lehtsaar@marjamaa.edu.ee) / N 13:20 / Ruum nr. 111
Laskmine VI-IX kl / Eve Reose (eve.reose@gmail.com) / T 18:30-20:15 kooli võimlas

TANTSIMINE
V-VII kl neiduderühm / Darja Lehtsalu (darja.lehtsalu@marjamaa.edu.ee) ja Tiina Kokemägi / K 16:30
VII-VIII kl segarühm “Hops” / Darja Lehtsalu  ja Tiina Kokemägi
X-XII kl segarühm “Tantsulka” / Darja Lehtsalu ja Tiina Kokemägi
IV-V kl tüdrukute tantsurühm / Karin Andesalu (karin.andesalu@marjamaa.edu.ee) / E 15:00-16:00
VIII-IX kl segarühm “Sirgulised” / Karin Andesalu / R
IX-XII kl neiduderühm / Karin Andesalu / R 19:00

LAULMINE ja MUUSIKA
Mudilaskoor I-IV kl / Kulla Aavik (kulla.aavik@marjamaa.edu.ee) / R 13:15
Lastekoor V-IX kl / Kulla Aavik/ K 15:00
Noortekoor X-XII kl /Kulla Aavik / E 15:00
Keskastme solistid / Kulla Aavik / R 14:45
Gümnaasiumi solistid /Kulla Aavik / E 16:30
Instrumentaalansambli ring /Kulla Aavik / E 15:45

Close Menu