PROJEKTID

ERASMUS+ kaasrahastusega projekt MILL

erasmus

Märjamaa Gümnaasium osaleb ERASMUS+ kaasrahastusega projektis MILL (Sharing Methods in Foreign Language Teaching and Learning- Võõrkeeleõpetuse õppimise ja õpetamise meetodite jagamine)

Projektiperiood on 1. september 2019 kuni 31. august 2021 ja selles osaleb 4 kooli, peale meie Nästegårdsskolan Kvänumist Rootsist, Kadani kool Tšehhi Vabariigist ja Catarroja kool Hispaaniast Valencia maakonnast. Projektis tegeldaks võõrkeeleõpetuse erinevate osaoskustega, Rootsis harjutasime kuulamisülesandeid 2019 aasta oktoobris, Eesti kohtumine toimub 11.-15. mail 2020, siin keskendume rääkimisoskusele. Tšehhis 2020 aasta sügisel tegeleme lugemisülesannetega ja 2021 aasta kevadel on viimane projektikohtumine Hispaanias, kus on vaatluse all kirjutamine. Projektis osalevad 7.- 10. klassi õpilased.