PROJEKTID

ERASMUS+ kaasrahastusega projekt MILL

erasmus

Projekti info

Märjamaa Gümnaasium osaleb ERASMUS+ kaasrahastusega projektis MILL (Sharing Methods in Foreign Language Teaching and Learning- Võõrkeeleõpetuse õppimise ja õpetamise meetodite jagamine)

Projektiperiood on 1. sept 2019 kuni 31.aug 2021 ja selles osaleb 4 kooli, peale meie Nästegårdsskolan Kvänumist Rootsist, Kadani kool Tšehhi Vabariigist ja Catarroja kool Hispaaniast Valencia maakonnast. Projektis tegeldaks võõrkeeleõpetuse erinevate osaoskustega, Rootsis harjutasime kuulamisülesandeid 2019 aasta oktoobris, Eesti kohtumine toimub 11.-15. mail 2020, siin keskendume rääkimisoskusele. Tšehhis 2020 aasta sügisel tegeleme lugemisülesannetega ja 2021 aasta kevadel on viimane projektikohtumine Hispaanias, kus on vaatluse all kirjutamine. Projektis osalevad 7.- 10. klassi õpilased. 

Muudatused seoses Covid 19: projekti on edasi lükatud 2 korda. Uued kohtumised on planeeritud 2022 aastasse:

  1. 28. märts – 1. aprill – Kadanis, kus keskendutakse rääkimisülesannetele.
  2. 9. mai-13. mai Märjamaal, kus keskendutakse lugemisülesannetele
  3. 30. mai- 3. juuni Cararrojas Hispaanias, kus on projekti lõpetamine.

 

Projekti materjale saab vaadata aadressilt: https://mill.gymka.cz  Sellelt lehelt on võimalik kasutada lugemis-, kirjutamis-, kuulamis- ja rääkimisülesandeid inglise keele tunni põnevamaks muutmisel.

Projekti on kajastanud ka Raplamaa Sõnumid, vaata täpsemalt siit: https://sonumid.ee/2022/06/08/erasmus-projekt-opetas-voorkeelt-opetama-ja-oppima/

Lisainfo

Close Menu