TOITLUSTAMINE

Märjamaa koolitoit on tunnustatud

Raplamaa Terviseedendus andis 16. veebruaril 2021. a. Märjamaa Gümnaasiumi koolisööklale üle igati auga välja teenitud kiituse “Tunnustatud koolitoit Raplamaal”.

Meie koolitoit on tervislik, maitsev ja kõik õpilased saavad kõhu täis.

Avatud koolisööklate nädal: Tulge koolitoitu sööma!

Hea lapsevanem, tulge koolitoitu sööma!
Toimumise aeg: 03.10-07.10 kell 12.30-13.30

Hind 0.85

Lõuna eest saab tasuda kohapeal.

Koolitoitlustaja sooviks on Avatud koolisööklate nädala raames anda lastevanematele võimalus näha ja maitsta toiduvalikut, mida igapäevaselt lastele pakutakse ning kuidas on üleüldiselt korraldatud koolilõuna pakkumine. Lisaks koolitoiduga tutvumisele on see hea võimalus keset tööpäeva soodsalt täisväärtuslikku lõunasööki nautida.

Avatud koolisööklate nädala raames pakutakse lastevanematele täpselt samasugust toitu nagu igapäevaselt õpilastele.

Palun ette registreerida, kes soovib tulla maitsma koolitoitu.
Helistada telefonile 59194747 või kirjutada e-mailile marjamaa.gymnaasium@daily.ee

Hommikupuder

Meie kooli söögisaalis pakutakse õpilastele igal hommikul, kell 7.30-8.10 värskelt valmistatud hommikuputru. Pudru peale saab soovi korral moosi ja kõrvale klaasi piima või vett.

Hommikupuder on meie õpilastele tasuta.

Pikapäevarühma toitlustamine

Õppepäeva lõpus pikapäevarühma jäävad õpilased saavad kooli söögisaalis täiendava portsjoni sooja koolitoitu.

Pikapäevatoidu menüüs on reeglina sama roog, mis oli lõunane koolitoit. Portsjoni suuruse saavad õpilased ise valida.

Huviringi pakk koolisööklast

Daily koolisöökla pakub võimalust lapsevanematel tellida tellimiskeskuse www.toitkooli.ee vahendusel õpilasele huviringi paki. Eesmärk on pakkuda õpilastele, kes lähevad peale kooli huviringi või trenni, maitsvat kõhutäit.

Valikus on kolm pakki, mille saab kätte kooli sööklas kell 12.00-13.30. Läbi tellimiskeskuse saate valida kuupäevad, millal soovite paki kätte saada.

Huviringi pakk 1 (hind EUR 2.30)

• Vrapp kanaga
  • Õunamahl 200ml
  • Õun

Huviringi pakk 2 (hind EUR 2.20)

• Taskuleib singi ja munaga
  • Õunamahl 200ml

Huviringi pakk 3 (hind EUR 2.90)

• Vrapp singi ja juustuga
  • Smuuti 200ml

Tellimusi saab toitkooli.ee esitada kasutajana sisse logides. Toitkooli.ee keskonda sisse logimiseks vali sisselogimise viis: Smart-ID, ID-kaart või Mobiil-ID.

Kasutaja saab esitada tellimuse kestva õppeaasta koolipäevade kohta hiljemalt eelneva tööpäeva õhtul kell 21:59. Kasutaja valib toitkooli.ee “toidu tellimine” kuupäevad, millal soovite sööki tellida ja kinnitage seejärel “vormista tellimus”.

Tellimuse saab tühistada hiljemalt eelneva tööpäeva õhtul kell 21:59. Eemaldatud päevad annavad Teile ettemaksu, mida on võimalik kasutada järgmise tellimusega ning arvutatakse vastavalt.

Lisainfo toitlustamise kohta

Toitlustusteenuse pakkuja Märjamaa Gümnaasiumis on Baltic Restaurants Estonia AS (Daily).