TOITLUSTAMINE

Märjamaa koolitoit on tunnustatud

Raplamaa Terviseedendus andis 16. veebruaril 2021. a. Märjamaa Gümnaasiumi koolisööklale üle igati auga välja teenitud kiituse “Tunnustatud koolitoit Raplamaal”.

Meie koolitoit on tervislik, maitsev ja kõik õpilased saavad kõhu täis.

Hommikupuder

Meie kooli söögisaalis pakutakse õpilastele igal hommikul, kell 7.30-8.10 värskelt valmistatud hommikuputru. Pudru peale saab soovi korral moosi ja kõrvale klaasi piima või vett.

Hommikupuder on meie õpilastele tasuta.

Pikapäevarühma toitlustamine

Õppepäeva lõpus pikapäevarühma jäävad õpilased saavad kooli söögisaalis täiendava portsjoni sooja koolitoitu.

Pikapäevatoidu menüüs on reeglina sama roog, mis oli lõunane koolitoit. Portsjoni suuruse saavad õpilased ise valida.

Huviringi pakk koolisööklast

Daily koolisöökla pakub võimalust lapsevanematel tellida tellimiskeskuse www.toitkooli.ee vahendusel õpilasele huviringi paki. Eesmärk on pakkuda õpilastele, kes lähevad peale kooli huviringi või trenni, maitsvat kõhutäit.

Hetkel on valikus kaks pakki, mille saab kätte kooli sööklas kell 12.00-13.30. Läbi tellimiskeskuse saate valida kuupäevad, millal soovite paki kätte saada.

Huviringi pakk 1 (hind EUR 1.90)

• Kolmikvõileib singi ja juustuga
  • CIDO õunamahl 200ml
  • Õun

Huviringi pakk 2 (hind EUR 1.90)

• Vrapp kanaga
  • CIDO õunamahl 200ml
  • Õun

Lisainfo toitlustamise kohta

Toitlustusteenuse pakkuja Märjamaa Gümnaasiumis on Baltic Restaurants Estonia AS (Daily).

Daily koolisöökla juhataja: Janne Akkatus

tel. 59194747