TOITLUSTAMINE

Märjamaa koolitoit on tunnustatud

Raplamaa Terviseedendus andis 16. veebruaril 2021. a. Märjamaa Gümnaasiumi koolisööklale üle igati auga välja teenitud kiituse “Tunnustatud koolitoit Raplamaal”.

Meie koolitoit on tervislik, maitsev ja kõik õpilased saavad kõhu täis.

Hommikupuder

Meie kooli söögisaalis pakutakse õpilastele igal hommikul, kell 7.30-8.10 värskelt valmistatud hommikuputru. Pudru peale saab soovi korral moosi ja kõrvale klaasi piima või vett.

Hommikupuder on meie õpilastele tasuta.

Pikapäevarühma toitlustamine

Õppepäeva lõpus pikapäevarühma jäävad õpilased saavad kooli söögisaalis täiendava portsjoni sooja koolitoitu.

Pikapäevatoidu menüüs on reeglina sama roog, mis oli lõunane koolitoit. Portsjoni suuruse saavad õpilased ise valida.

Huviringi pakk koolisööklast

Daily koolisöökla pakub võimalust lapsevanematel tellida tellimiskeskuse www.toitkooli.ee vahendusel õpilasele huviringi paki. Eesmärk on pakkuda õpilastele, kes lähevad peale kooli huviringi või trenni, maitsvat kõhutäit.

Valikus on kolm pakki, mille saab kätte kooli sööklas kell 12.00-13.30. Läbi tellimiskeskuse saate valida kuupäevad, millal soovite paki kätte saada.

Huviringi pakk 1 (hind EUR 2.70)

• Kolmikvõileib singi ja juustuga
  • Õun

Huviringi pakk 2 (hind EUR 2.70)

• Vrapp kanaga
  • Õun

Huviringi pakk 3 (hind EUR 2.90)

• Taskuleib singi ja munaga
  • Õunamahl 200ml

Huviringi pakk 4 (hind EUR 3.50)

• Vrapp singi ja juustuga
  • Mango-banaanismuuti 200ml

Huviringi pakk 5 (hind EUR 3.50)

• Vrapp aedviljadega
  • Marja-jogurtismuuti 200ml

Huviringi pakk nädal (hind EUR 12.50)

Jaanuari eripakkumine!

Telli huviringi pakk terveks nädalaks ja saad 5 pakki 4 paki hinnaga. Laps saab iga päev erineva paki.

Tellitud pakid saab kätte koolisööklast kell 12.00-13.30.

Tellimusi saab toitkooli.ee esitada kasutajana sisse logides. Toitkooli.ee keskkonda sisse logimiseks vali sisselogimise viis: Smart-ID, ID-Kaart või Mobiili -ID

Kasutaja saab esitada tellimuse kestva õppeaasta koolipäevade kohta hiljemalt eelneva tööpäeva õhtul kell 21:59. Kasutaja valib toitkooli.ee „toidu tellimine“ kuupäevad, millal soovite pakki tellida ja kinnitage “vormista tellimus”.

Tellimust saab tühistada hiljemalt eelneva tööpäeva õhtul kell 21:59. Eemaldatud päevad annavad teile ettemaksu, mida saate kasutada järgmise tellimusega ning arvutatakse vastavalt.

Lisainfo toitlustamise kohta

Toitlustusteenuse pakkuja Märjamaa Gümnaasiumis on Baltic Restaurants Estonia AS (Daily).