TULE MEIE MEESKONDA!

Märjamaa vald oli kuni 2017. aasta haldusreformini Eesti geograafiliselt kõige suurem vald. Meie vallas on ühe alevi ja 112 küla peale kokku 7 lasteaeda, üks huvikool ja 5 kooli, sealhulgas üks ja ainus – Märjamaa Gümnaasium. Meie koolis õpib üle 560 lapse ja töötab üle 70 inimese, töötame ühes vahetuses. Keskkonnateadlikule ja kaasaaegsele õpikäsitlusele suunatud haridusasutuse maja on ehitatud erinevatel ajastutel. Kõige uuem juurdeehitus on spordihoone, mis avatakse 2020. aasta septembris, kus on Raplamaa suurim ja moodsaim jõusaal, aeroobika- ja maadlussaal, pallisaal, ööbimiskohad jpm. Koolil on suur ja avar söökla, võimalusterohke aed ja staadion. Koolimajaga samas hoovis on noortekeskus, valla raamatukogu, rulapark, multifunktsionaalne spordiväljak, väikelaste mänguväljak, spordihoone. Kohe vahetus naabruses on moodsa kinosaaliga rahvamaja. Ka ujula pole kaugel. Alevis on kaks valla ja üks eralasteaed, iga päev avatud kauplused ning mitmed teenindusasutused. Märjamaa on umbes kolmveerandtunnise autosõidu kaugusel suurematest linnadest ja seni veel suhteliselt madalate kinnisvarahindadega turvaline elukeskkond.

Tule meile õpetajaks

Kuulutame välja konkursi vabade õpetajate ametikohtade täitmiseks alates 1. septembrist 2020

• eesti keele õpetaja, koormus 1.0
  • inglise keele õpetaja (LÕK) 3 tundi
  • loodusõpetuse õpetaja (5.-6. kl), 12 tundi
  • kunstiõpetaja (LÕK), 4 tundi
  • käsitöö õpetaja (LÕK), 2 tundi
  • matemaatika õpetaja (8.-9. kl), 13 tundi

Tule ja anna endale võimalus panustada laste ja noorte arengusse kaasaegsel moel!

Kandideerimiseks

Kandideerimiseks saada palun e-postiaadressile gumnaasium@marjamaa.ee hiljemalt 25. augustiks 2020

• oma senise tööalase karjääri kokkuvõte (CV);
  • kvalifikatsiooni tõendavad dokumendid;
  • muu info või viited, mida pead oluliseks lisada.

Kui on küsimusi

Kui soovid saada lisainfot või Sul on küsimusi, pöördu palun julgesti: