TUNNUSTAME! Maakonna jalgpallivõistlustel I, II ja III koht

Rapla maakonna koolinoorte meistrivõistlused jalgpallis toimusid kolmapäeval, 25. septembril, Kaerepere kunstmuruväljakul. Märjamaa Gümnaasiumi võistkonnad saavutasid järgmised kohad: 6.-9. klasside poiste arvestuses saavutas Märjamaa Gümnaasiumi võistkond I koha ning pääsesid seega vabariiklikku finaali. Võistkonnas mängisid: Mattias Kivisild (6a kl), Georg Lauri (6a kl), Albert Kus (6c kl), Andreas Post (7a kl), Jako Puusepp (7a kl), Jan-Mihkel Mau (9a kl), Romet Nurming (9a kl), Rainer Metsniit (9a kl) ning Deco Erm (9b kl). II koha medalitega tulid tänasest võistlustulest välja gümnaasiumi (10.-12.kl) poisid, kes mängisid koosseisus: Pärtel Aviste (10a kl), Karel Kadarik (10a kl), Mart Kilumets (11a kl), Rasmus Raadik (11a kl), Madis Laaser (11a kl), Karel Kaldma (11a kl), Jürgen Andesalu (12a kl), Sten Marcus Mesila (12 a kl), Erlend Pettai (12a kl) ning Gen Raid (12a kl). Põhikooli (6-9 kl.) tüdrukud saavutasid III koha. Naiskonnas mängisid: Luiselota Pernits (6c kl), Grete Ilumäe (7b kl), Elisabeth Umbleja (8a kl), Laura-Liis Väljar (8a kl), Riin Voolaid (8a kl), Laura-Lysete Artel (8a kl), Elisabeth Pikani (8b kl), Kaisa Kont (8b kl) ning Getter Lehtsaar (9b kl). Kiidame ja tunnustame kõiki kooli esindanud õpilasi ning nende juhendajaid!